Hej alla barn förälder och tränare på F06/07
Jag vill gärna tacka alla för 2 1/2 goda år. Det har varit fantastisk att få vara med dessa sköna barn och jag kommer att sakna dem enormt. Ni kommer att få ett fantastisk lag många år fram och jag hoppas tjejerna förtsätter att spela fotboll.
Också en stor tack från mig till Göran, Fredrik, Jessica, Magnus och Lovisa. Det har varit så trevligt att jobba tillsammans med er och vi har haft det så kul tillsammans med barnen. Ta hand om Lovisa, så vi är säker på att hon stannar kvar som tränare i framtiden. RIK behöver en så duktig och trevlig person som henne. Hon kommer att få ett ägget lag som kommer att gå långt.
Om jag skulle få träna i Danmark måste vi se till att blir vänskaps lag och arrangera tränings-helger/matcher vid varandra:-)
Tack för de fina arden och presenter när jag slutade, titta på bilderna, så fina.
Trevlig sommat till er alla....